optika klingr

Výběr brýlí pomocí videotechniky

Zrakové zkoušky na blízko i  na dálku

Specialista na prodej multifokálních čoček

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O FIRMĚ

Naše firma vznikla v říjnu roku 1990 jako OPTIKA-KLINGR. V létě roku 1992 byla otevřena stávající optika v Dlouhé ulici v Litoměřicích. Díky umístění v domě s velice dlouhou historií bylo nutno provést dosti zásadní stavební úpravy. Po těchto úpravách bylo dosaženo bezbariérového přístupu. Jsme v širokém, dalekém okolí jediná takováto optika s bezbariérovým přístupem. 
Od začátku jsme chtěli mít provozovnu úplně jinou, než bylo v té době zvykem. To znamená obsluhu u klasického pultu omezit pouze na prodej pouzder, lup a jiného doplňkového materiálu, či pro případný příjem a výdej zakázek. 

Optika - Klingr

Naše hlavní činnost, výběr rámečků a brýlových čoček, se provádí v klidu a v pohodě, mimo hlavní provoz optiky. Zákazník se posadí u stolku a nic a nikdo ho neruší. Výběr je obsáhlý, časově náročný nejen v dámských, ale i v pánských a dětských brýlích. Důležité je totiž vybírat obruby nejen dle estetických představ zákazníka, ale uvažovat i o vhodnosti typu obrub k činnosti pro kterou chce zákazník brýle používat. Dále pak musíme zohlednit i dioptrickou hodnotu a typ brýlových čoček, které se budou zabrušovat do vybraných obrub. Nabízíme brýle světových renomovaných výrobců a značek pro všechny věkové i estetické kategorie. 

Další velký výběr je i v brýlových čočkách. Dnes již téměř jen plastových všech kategorií a typů. Vše opět od renomovaných světových výrobců. 

Pokud má zákazník vyšší dioptrickou vadu, která mu znemožňuje prohlédnout si v zrcadle zkoušené brýle, používáme digitální techniku. Za prostorem pro výběr je ještě tzv. „temná komora“ ve které máme všechny potřebné přístroje, které nám umožní, velice snadno, rychle, bezbolestně a hlavně velice přesně, určit zákazníkovu refrakční vadu. Tyto objektivně naměřené hodnoty ještě se zákazníkem subjektivně ověříme pomocí zkušebních brýlí. Jsme tedy jak technicky tak znalostmi vybaveni na to abychom přesně určili refrakční hodnoty zákazníka jak na dálku tak i na blízko a tím vyhověli všem náročným požadavkům svých klientů. Jako nestátní zdravotní zařízení tak pracujeme na nejvyšší odborné úrovni. 

Jsme firma téměř rodinná a všichni pracovníci jsou optometristé. Vzhledem k tomu, že v oboru pracuji již od roku 1960 mám již v oboru jistou zkušenost a odborné předpoklady k tomu aby naše práce byla na výši a kvalitní. Nakonec jsem jedním z prvních optometristů v republice. Naše více jak dvacetiletá činnost na trhu je Vám jistotou kvalitních služeb, špičkových výrobků a velice příznivých cen.

Zastoupení firem:

ESSILOR, BOLLÉ, ADIDAS, JEAN PAUL GAULTIER, ELLE, METZLER A SERENGETI

Vytvořte si  web zdarma